שומרים על הגזרה: לימודים אקדמאיים לא אומרים בהכרח עלייה במשקל

עומדים להתחיל בקרוב את הפרק הלימודים האקדמיים בחיים שלכם או שהתחלתם אותו ממש לאחרונה? ובכן, אתם עתידים לגלות ממש בקרוב שמצד אחד מדובר על תקופה בה תזכו לרכוש הרבה ידע מעניין וחשוב, להיחשף לכיוונים מקצועיים חדשים אליהם תוכלו לפנות לאחר הלימודים שלכם ועל הדרך גם תזכו להכיר לא מעט חברים חדשים. יחד עם זאת חשוב מאד לדעת שמדובר על תקופה שהיא עמוסה בלימודים, חזרה על החומר וישיבה ארוכה בכיתות הלימוד, ועבור סטודנטים רבים מדובר במדרון חלקלק שעלול להביא לירידה משמעותית בכושר הגופני וכן לעלייה במשקל. אך האם מדובר בגזרת גורל? ממש לא וחשוב לדעת שזה בהחלט משהו שאפשר להימנע ממנו. אספנו עבורכם הסטודנטים גם טיפים מנצחים שיעזרו לכם לשמור על הגזרה שלכם, וחשוב מכך על הבריאות במהלך הלימודים. בהצלחה!

תוסף תזונה אסאי

עוד לפני שנדבר על האסאי באופן ספציפי, חשוב לנו להמליץ באופן כללי על תוספי התזונה ככלי חשוב לירידה במשקל. הרבה פעמים הקושי לשמור על הגזרה נובע מתזונה לא מאוזנת, שהיא מנת חלקם של רבים מאיתנו בעולם המערבי. ובעוד קשה להשיג את כל הרכיבים החשובים לגוף דרך המזון ובפרט את אלו התורמים לתחושת השובע ולחילוף החומרים, תוספי התזונה הם טבעיים לחלוטין ויסייעו לנו לקבל בדיוק את מה שאנו צריכים. האסאי הוא דוגמא מצוינת לתוסף שיכול לעזור בעניין הזה. הוא תורם באופן משמעותי לחילוף החומרים בגוף מצד אחד, ומצד שני הוא נותן הרבה מאד אנרגיה שמעודדת אותנו להיות פעילים וכך מסייע לנו לרדת במשקל. איך אפשר למצוא תוסף איכותי? ובכן, אפשר בהחלט להתייעץ עם הרופא או התזונאי שלכם, אבל אם אתם מתבלטים תמצאו דירוגים של המוצר באתר ויטה פלוס וכך תוכלו להכיר את היתרונות של סוגים שונים של תוספי אסאי.

שומרים על הגזרה: לימודים אקדמאיים לא אומרים בהכרח עלייה במשקל

שגרת אימונים קבועה

אין מנוס, וסטודנט שרוצה לשמור על המשקל במהלך הלימודים חייב להקפיד על שגרת אימונים קבועה. אתם ממש לא חייבים ללכת לקצה ומספיק לבחור בסדרת אימונים פשוטה, אבל מה שכן חשוב להקפיד עליו זה התמדה ואימונים סדורים. אפשר ללכת על ריצות או הליכות מחוץ לבית, להקפיד על אימוני שחייה קבועים, ללכת לחדר הכושר או להצטרף לקבוצת כושר גופני עם תרגולים כמו TRX או אימונים פונקציונליים. בכל מקרה שחשוב לזכור זה שצריך להקפיד לחזור על זה ורק ככה ניתן לשמור על הגזרה ועל משקל גוף תקין. אגב, שווה לדעת שמקומות רבים נותנים הנחות מיוחדות לסטודנטים ושווה מאד לבדוק אם גם אתם זכאים להנחה בחדרי כושר או בקבוצות מתאמנים שונות.

התאמת תזונה אישית

התאמת תזונה באופן אישי זה משהו שכדאי לעשות בכל שלב בחיים ולאו דווקא בתקופת הלימודים, אבל זה לגמרי זמן טוב להתחיל בו את התהליך. אפשר אפילו לבצע התאמה של תפריט באמצעות שיטה חדשנית המתבססת על התאמה גנטית. אפשר תמיד ללכת על תפריט כללי שאמור להיות טוב, אבל אם אתם שואפים לבריאות מקסימלית, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות לעצמכם הוא בניית תפריט אישי לאחר בדיקה. באופן הזה ניתן להבין מצד אחד איזה מאכלים לא טובים לכם וגורמים להשמנה ומצד שני להבין מהו סוג המזון שאתם צריכים כדי לשמור על הגוף ועל הגזרה ולרדת במשקל. ממליצים לגשת כזאת בהקדם האפשרי.

לסיכום – אל תתנו לתקופת הלימודים לקחת אתכם אחורה מבחינה פיזית. הקפידו על כושר גופני איכותי על בסיס קבוע, אמצו הרגלי תזונה חדשים והעזרו במידת הצורך בתוספי תזונה מתאימים ותוכלו לעבור את התקופה הזו בשלום. בהצלחה!

המאמרים שלנו

נגישות