לומדים ונהנים: תוכניות הרדיו של גלי ישראל יכולות להתאים לכם

סטודנטים אשר צריכים ללמוד ולהגיש עבודות אקדמיות – מחפשים את האווירה שתכניס אותם לקצב הלימודים. מוסיקה טובה, שיחות מעניינות, דיווחים מהשטח ודיווחי תנועה: כולם יכולים לספק ריכוז, אבל גם מודעות למה שקורה מסביב בזמן שלומדים.

אם אתם מחפשים תוכניות רדיו להאזין להן בזמן לימודים, יש תוכניות מעניינות בתחנה להאזנה און ליין. גלי ישראל משדרת מגוון שידורים מעניינים כבר משנת 2010 ומציעה מגוון רחב של תכנים מעולים. כדי למצוא את התחנה אפשר להוריד את אפליקציית רדיו הד החדשה שמאפשרת איתור מהיר של תחנות רדיו והאזנה מכול מקום.

אז באילו תוכניות מדובר ? הנה כמה מהן:

התוכנית של דליק ולניץ'

דליק וולניץ' מוכר לנו מתוכניות לכל המשפחה ומתוכניות לייף סטייל. כעת הוא משרד ברדיו את כל מה שמעניין. בתכנית שלו תמצאו טיפים טובים שיכולים להועיל גם לסטודנטים עייפים. מומחים ואנשי מקצוע יתארחו בתכנית ויספקו מידע מעניין במיוחד, שתיהנו להאזין לו כשאתם לוקחים הפסקה מהלימודים האקדמיים שלכם לזמן מה.

'עצם העניין' עם שרון גל

שרון גל הספיק להיות דייר ב'אח הגדול', חבר כנסת, וכעת הוא גם משדר ברדיו. סטודנטים בכול בתחומים ישמחו להאזין לתוכנית הרדיו של שרון גל שעוסקת בעיקר בפוליטיקה ובענייני דיומא. לתוכנית קוראים 'עצם העניין' והיא עוסקת בעיקר בפוליטיקה.

'חיים כהלכה' התכנית של הרב שמואל אליהו

אם אתם לומדים פילוסופיה או מדעי הרוח, בוודאי תהנו מהתוכנית של הרב שמואל אליהו שנחשבת אחת הפופולאריות ברדיו. בתכנית עונה הרב על שאלות ברומו של עולם ואפילו פותר חלומות ושולח תפילות.

'התוכנית של פתחי וצברי'

תכנית שכולה ענייני היום ופוליטיקה והיא גם עוסקות בענייני חברה ותרבות כך שהיא תעביר לכם יום לימודים בכיף.

לומדים ונהנים: תוכניות הרדיו של גלי ישראל יכולות להתאים לכם

'צליל מכוון'

תכנית מוזיקה שמציעה שעתיים שלמות של מוזיקה ישראלית. כך אפשר להנות ממיטב השירים ולהתרכז כאשר לומדים.

'עושים עניין עם מנחם הורביץ ועדי ששון'

סטודנטים שאוהבים להתעדכן בכלכלה, פוליטיקה וצרכנות ישמחו לשמוע תכנית כמו 'עושים עניין' – תכנית צרכנות ואקטואליה מעניינת במיוחד שמגישים מנחם הורביץ ועדי ששון.

אבי רצון בבוקר

אם אתם יושבים ללמוד בשעות הבוקר כדאי לבחור בתכנית של השדרן אבי רצון שעוסק בכל מה שדחוף וחשוב בחברה הישראלית. רצון מקיים בתכנית ראיונות עם פוליטיקאים אנשי תרבות, סלבס ושאר אנשים מעניינים כמו אומנים שפים ואופים.

יומן הצהריים עם מתן פלג

בשעות הצהריים תוכלו לבחור בתכנית של מתן פלג שמקיים שיחות עם מאזינים על כל מה שבוער בישראל ובעולם.

לסיכום, סטודנטים שרוצים ללמוד להאזין למוזיקה ישראלית טובה וגם לדעת מה קורה בארץ ובעולם – יכולים לבחור להאזין לרדיו גלי ישראל. את מגוון השידורים שמשודרים מאזור השומרון אפשר למצוא בקלות באמצעות אפליקציה חכמה ובכך להאזין בקלות לכל מה שאוהבים.

המאמרים שלנו

נגישות