השירות המושלם לסטודנטים: אתר "עותקים" מציע שירות הדפסת חוברות אונליין!

כל סטודנט יודע שלצד החוויה המיוחדת של לימודים אקדמיים הכוללת רכישת ידע חשוב וצבירת חוויות וחברים לכל החיים, זה מגיע גם עם לא מעט דאגות ובעיקר כלכליות. כל סטודנט נדרש לשלם שכר דירה באופן קבוע, לדאוג לעצמו להגעה למוסד הלימודים, לממן מוצרי צריכה בסיסיים וזה עוד לפני שבכלל דיברנו על שכר הלימוד עצמו שכאן בישראל הוא נחשב לאחד הגבוהים בעולם בקרב מדינות ה-OECD. לצד כל אלה, כל סטודנט נדרש להדפיס מדי שינה כמות גדולה מאד של חומרי לימוד – עבודות הגשה, חוברות סיכומים לקראת תקופת המבחנים, טפסים שונים וכן הלאה. זה אולי נראה כמו הוצאה קטנה ושולית, אבל כשמדובר על פעולה שחוזרת על עצמה וכל כמות כה גדולה של מסמכים, שזה מצטבר לכדי סכום לא מבוטל ונטל כלכלי עבור לא מעט סטודנטים. למרבה המזל, דווקא כאן יש דרך משמעותית לחסוך, ואנו רוצים להכיר לכם את אתר עותקים שיעזור לכם לעשות זאת ועל הדרך יקל עליכם בהיבטים נוספים של הדפסת מסמכים ללימודים.

איך האתר עובד?

ובכן, מדובר למעשה על ממשק נוח וידידותי למדי, המאפשר לכם להדפיס בקלות כל מסמך שתרצו. הדפסת חוברות באתר עותקים עובדת באופן הבא:

  • טעינת קבצים: בשלב הראשון תידרשו להעלות למערכת את הקבצים שתרצו להדפיס. אלו יכולים להיות מסמכים ללימודים, עבודות הגשה, דפים ללימוד במבחן ומה שלא תרצו.
  • ארגון הקבצים לחוברת: מכאן כל שיהיה עליכם לעשות זה לארגן את הקבצים לחוברת. תוכלו לבחור כמה עיצובים וסגנונות שונים, להדפיס מספר חוברות מסוגים שונים, לכרוך את הדפים או פשוט לאסוף אותם כך כמו שהם.
  • הגדרות הדפסה: לבסוף תעברו לעמוד של הגדרות ההדפסה ותוכלו להגדיר במדויק כיצד תרצו שהמסמך שלכם יראה.

איך מקבלים את ההזמנה?

ובכן, למרבה הנוחות אתר עותקים מציע כמה וכמה אפשרויות והן:

נקודות BOXIT וחנויות

אפשרות ראשונה ונוחה בהחלט היא איסוף של ההדפסות שלכם מנקודות בוקסיט ומהחנויות שעובדות עם אתר עותקים ופזורות בנקודות רבות ברחבי הארץ. בהזמנה מעל חמישים שקלים תשלמו על השירות הזה עשרה שקלים בלבד, בהזמנה מעל משקלים תשלמו חמישה שקלים ובכל הזמנה מעל מאה וחמישים שקלים השירות הזה הוא חינמי עבורכם.

משלוחים עד הבית

אפשרות שנייה, שגם היא נוחה ומשתלמת למדי, היא לקבל את ההדפסות אליכם עד הבית. בכל הזמנה מעל 100 שקלים תוכלו לעשות זאת בתשלום של 25 שקלים בלבד, בהזמנות מעל 200 שקלים השירות יעלה לכם 15 שקלים בלבד ובכל הזמנה מעל 300 שקלים תקבלו משלוח עד הבית בחינם.

השירות המושלם לסטודנטים: אתר "עותקים" מציע שירות הדפסת חוברות אונליין!

תוך כמה זמן אקבל את ההזמנה?

שימו לב שמדובר ככל הנראה בשירות המהיר ביותר בתחום. בין אם תלכו על איסוף עצמי ובין אם תבחרו במשלוח עד הבית, תקבלו את המוצרים לכם תוך שני ימי עסקים מרגע ההזמנה.

החיסכון המושלם

בשורה התחתונה, אתר עותקים חוסך בכמה מישורים. בפעם הראשונה בעצם כך שאתם לא צריכים לצאת מהבית לצורך ההדפסה והכריכה של הדפים, בפעם השנייה על ידי כך שהכול מגיע אליכם עד הבית, ובפעם השלישית דרך תעריפים ללא תחרות.

ההדפסה באתר עותקים בשחור לבן היא הזולה ביותר בארץ והוא גם מציע מחיר מצוין על הדפסה טבעונית ב-29 אגורות לעמוד בלבד. באופן הזה אתם למעשה חוסכים לא רק את הכסף היקר שלכם, אלא גם את הזמן שלכם שהוא כידוע לכם משאב חשוב ביותר בתקופת הלימודים האקדמיים. מומלץ להכיר ולהיעזר באתר עותקים בהקדם.

המאמרים שלנו

נגישות