שיטות הסרת שיער: השיטות הזולות והמהירות ביותר

הסרת שיער היא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של נשים וגם של גברים. אם עד לפני מספר שנים היכולת של כל אחד ואחת להסיר את השיער המיותר באופן עצמאי הייתה מוגבלת למדי, כיום אתם כסטודנטים יכולים לקבל מידע שיחסוך לכם לא  מעט כסף אבל גם מאמץ בתהליך.

יש כמה דרכים להסרת שיער, אתר shavers מפרט את השיטות להסרת שיער הטובות בעולם ודרכו ריכזנו במיוחד בעבורכם את השיטות הטובות ביותר, כך שגם אתם תוכלו ליצור שגרת טיפוח מהירה שבמסגרתה תוכלו לשמור על גוף חלק – במינימום מאמץ:

גילוח

באמצעות סכין גילוח איכותית ניתן לבצע הסרת שיער מכל מקום בגוף למעט אזור הפנים. מדובר בשיטה ותיקה ומהירה במיוחד שלא דורשת מיומנות ספציפית, אלא שימוש בסכין עם להבים חדות שמסירות את השיער באופן מהיר ויעיל. עם זאת צריך לקחת בחשבון כי הסרת שיער באזורים רגישים כמו למשל מפשעות ובית שחי חייב להתבצע באמצעות קרם ייעודי שמרגיע את האזור לפני פעולת הגילוח, וזאת בשל העובדה כי להב הסכינים עשוי לגרום לרגישות בעור. בנוסף, הקפידו להשתמש בסכין כנגד כיוון צמיחת השיער ולוודא כי אתם חוזרים על הפעולה מספר פעמים, מתוך מטרה לוודא כי הסרתם את כל השיער המיותר. כיום ניתן דרך סקירות באינטרנט לאתר את סכיני הגילוח האיכותיות ביותר בעבור גברים ונשים, ובהתאם לכך לבצע רכישה של סכין שתשרת אתכם לטובת הליך הסרת שיער יעיל ומהיר.

רצועות שעווה

אנחנו יודעים שהגעה לקוסמטיקאית בעבור הסרת שיער בשעווה היא הוצאה לא קטנה, בייחוד בעבור סטודנטים עסוקים כמוכם. אם אתם רוצים להסיר שיער לתקופה ארוכה (בניגוד לגילוח שמחזיק מעמד למשך ימים ספורים) רכישה של רצועות שעווה מוכנות מהווה דרך נהדרת להסיר שיער במהירות ומבלי לחשוש מכוויה. מדובר ברצועות אותן ניתן לרכוש אצל כל רשתות הפארם במחיר נגיש לכל כיס, כאשר השימוש ברצועות הוא קל ופשוט: מחממים עם שתי הידיים את הרצועות, תולשים אותן בנפרד ומדביקים כמה שיותר צמוד לאזור בו רוצים להסיר את השיער. לאחר חצי דקה מושכים את הרצועה כנגד כיוון צמיחת השיער, ובמידה ונותרו עוד שיערות השתמשו ברצועה בשנית עד לכדי הסרה מוחלטת. מיד לאחר שסיימתם השתמשו בפדים הספוגים בשמן לטובת הרגעה של העור, ויש לכם עור חלק למשך תקופה ארוכה יותר, בהתאם לקצב צמיחת השיער.

שיטות הסרת שיער: השיטות הזולות והמהירות ביותר

קרם

 

קרם להסרת שיער מהווה דרך נוספת וזולה מאוד, בשל היכולת להסיר את השיער באמצעות קרם אותו מורחים על האזור שבו תרצו להסיר את השיער המיותר. לאחר מספר דקות משתמשים בכף המוצמדת לקרם לטובת הסרה של עודפי הקרם, ויש לכם עור חלק. מדובר בשיטה דומה מאוד לשיטה של גילוח אולם כאן אין שימוש בסכין אלא בכפית מיוחדת שמאפשרת להסיר את השיער בקלי קלות, לפרק זמן קצר של מספר ימים.

לסיכום, כסטודנטים שרוצים לשמור על מראה מטופח ונטול שיער מבלי לקרוע את הכיס אתם יכולים בהחלט להיעזר בסקירה אותה הצגנו לכם כאן, מתוך מטרה ליצור בעצמכם תהליך הסרת שיער שמתבצע בצורה זולה ומהירה. על מנת שתוכלו לבצע את התהליך של ההסרה באופן בטוח ומהיר, רצוי לעקוב אחר הסקירות המופיעות באתר כמו גם לקבל המלצות מתוך מטרה לבצע רכישה מוזלת של סכין, קרם או רצועות שעווה אותן ניתן לרכוש בכל רשתות הפארם – ובהתאם לכך ליצור שגרת טיפוח לטווח הרחוק, גם כאשר תסיימו את הלימודים ותרצו להשקיע מעט כסף בשביל מקסימום תוצאה בדמות שיער נטול חלק.

המאמרים שלנו

נגישות