כל מה שצריך לדעת על לימודי תעודה בהנהלת חשבונות 1+2

אם אתם רוצים לעבוד בתפקיד שגם יתגמל אתכם וגם יספק לכם יציבות לאורך שנים, אתם צריכים לבחור בתחום הנהלת החשבונות. מה זה קורס הנהלת חשבונות 1+2, מה לומדים בקורס ולמי הוא מתאים? כל התשובות לפניכם.

מה זה קורס הנהלת חשבונות 1+2?

קורס הנהלת חשבונות 1+2 הוא קורס הבסיס שכל מנהל חשבונות מתחיל חייב לעבור בהצלחה לפני שהוא נכנס לתחום. מנהל חשבונות שכבר צבר ניסיון בתחום ועובד תחת מנהל חשבונות בכיר ממנו, יוכל להתקדם ולקחת קורס הנהלת חשבונות 3. בכל אופן, הלימודים האלה נועדו על מנת להקנות לכם את כל הכלים המקצועיים שאתם צריכים על מנת להיכנס לחברה כזו או אחרת כמנהלי חשבונות מתחילים. נכון, מדובר אולי בתפקידים מאד ראשוניים בתחום הזה, אך תפקידים יציבים שיקנו לכם לא מעט יתרון להמשך וזה כמובן יתרון אדיר.

מה לומדים בקורס הנהלת חשבונות 1+2?

לימודי תעודה הם לא לימודים קצרים, אך קחו בחשבון שהם מכסים מגוון רחב של נושאים שיעזרו לכם ביום יום המקצועי שלכם. בין השאר תלמדו את כל מה שצריך על מערכת המיסוי הישראלית, תלמדו לערוך ולהפיק דוחות כספיים, לחשב רווחים והפסדים, לתאם מאזנים, לנהל את המשכורות של החברה שבה תעבדו ועוד. הקורס הזה כולל ידע תיאורטי ומעשי כאחד והמטרה שלו היא להכשיר אתכם להצלחה כבר ביום שאחרי.

למי זה מתאים?

הנהלת חשבונות הוא תחום מורכב מאד, אך הוא מתאים במיוחד למי מכם שמחפשים תחום יציב לאורך שנים. בנוסף, מדובר עם תחום שיצריך מכם לקחת אחריות גדולה מאד על הארגון שבו תעבדו, מנהל חשבונות הוא תפקיד עם המון כוח, עם הכוח הזה אתם צריכים לקבל את ההחלטות הכי נכונות עבור הארגון שלכם.

 

 

חשוב לציין שהקורס הזה בפרט, והתחום הזה בכלל, מתאימים עבור מי שלא מפחד להתעסק עם מספרים כל היום, לא חושש מדוחות אקסל ומחישובים מורכבים. בסופו של דבר אתם שם כי מי שמינה אתכם לתפקיד סומך עליכם ואתם צריכים להוכיח את עצמכם. בסופו של דבר אתם הולכים להתעסק עם דברים סופר רגישים, כמו למשל משכורות של עובדים בארגון, אתם ודאי מבינים את רמת האחריות שאתם הולכים לקבל לידיים שלכם.

איפה אפשר ללמוד הנהלת חשבונות 1+2?

כיום יש מגוון רחב של מוסדות שבהם ניתן ללמוד הנהלת חשבונות 1+2, בין השאר תוכלו לעשות את זה באוניברסיטה הפתוחה ובמכללות שונות. לפני שאתם ממהרים לבחור את המוסד שבו תלמדו אנחנו ממליצים לכם לוודא שמדובר במוסד מקצועי עם נבחרת מקצים שהיא לא פחות ממעולה. החומר הנלמד הוא לא חומר קל ואתם זקוקים למרצים שילמדו את החומר הזה בגובה העיניים ולפי השלב שבו אתם נמצאים.

מה תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות 1+2?

על מנת להתקבל לקורס אתם צריכים להיות בעלי תעודת סיום של 12 שנות לימודים. אם עברתם רק 11 שנות לימוד, תצטרכו לעבור מבחן שבמהלכו המוסד יבחן את היכולות שלכם במתמטיקה. בנוסף, עליכם לעבור ועדת קבלה שתבחן את ההתאמה שלכם לקורס ואת היכולות הבסיסיות שלכם בתחום הזה. רק אחרי כל אלה תוכלו להתקבל לקורס ואם תעברו אותו בהצלחה, לעבוד כמנהלי חשבונות מתחילים תחת מנהל חשבונות בכיר מכם.

לסיכום

אם אתם רוצים לעבוד בעבודה יציבה שגם תתגמל אתכם לאורך שנים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לקחת קורס הנהלת חשבונות 1+2 ולקבל את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח.

המאמרים שלנו

נגישות